Doping kibiców Legii we Wrocławiu - wideo

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

13-09-2021 / 19:50

(akt. 13-09-2021 / 19:54)

Kibice Legii Warszawa wybrali się do Wrocławia pociągiem specjalnym w dość licznej grupie. Legioniści mieli przygotowaną oprawę, ale na wniesienie sektorówki nie zgodziła się miejscowa policja. Z tego powodu w trakcie pierwszej części spotkania sektor gości zrobił się pusty. Kibice opuścili trybuny zostawiając jedynie transparent o treści "Czemu legalnych sektorówek zakazuje z policji półgłówek?". Po dziesięciu minutach kibice wrócili i ponownie pojawił się doping. Na sektorze obok obecna była duża grupa kibiców niepełnosprawnych Legii. Poniżej film wideo z Wrocławia.

 

Komentarze (14)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 1 / 2
Doping OK, tylko te wywieszane szmaty powinny być bardziej związane z k(L)ubem, a nie partykularnymi interesami kumatych.
no to jedź na wyjazd i powiedz im , ze ty i inni nie życzycie sobie takich transparentów..... a to co ci odpowiedzą to już inna sprawa
Marszałek Polski
  • 0 / 1
A ty kup sobie koło i wiesz co dalej.
Generał dywizji
  • 1 / 0
Zastanawiające jest jedno... w jaki sposób udało się "kumatym" w trymiga wykombinować baner o półgłówku, skoro decyzję o odmowie wniesienia sektorówki podjęto tuż przed meczem? Czy może jeżdżą z uniwersalnym "zestawem na każdą okazję" w postaci szablonów wyrazów i malują na miejscu?
pshemco,
nie szydź, bo Cię jeszcze do lekcji zagonią jak mnie ;-)
skarga na decyzje administracyjna. oni tez nie sa bezkarni. moze ktos nie dostanie premii z tej okazji. pewnie ktos robil prawo, albo przynajmniej w pudle poczytal przy okazji kodeks postepowania administracyjnego, wiec da rade :)
Odpowiadam na pytanie z baneru.
Bo swoj pozna swego.
Chorąży
  • 0 / 3
błyszczysz
Przepraszam, ale tekst o półgłówku z policji żenujący... Poza tym wywiesili go pewnie sami doktorzy i profesorowie...
Chorąży
  • 0 / 6
a teraz mozesz wracać do lekcji.
Do lekcji mówisz? Dzieci już śpią, poza tym dobrze sobie radzą. Nie potrzebują pomocy. Jeszcze jakaś rada? Za tę dziękuję.
Marszałek Polski
  • 1 / 0
A widzisz, mnie córka właśnie zagoniła do lekcji - matma, pierwiastki i takie tam :D
Moja najstarsza w trzeciej klasie, więc... ;-)
No ale za kilka lat i mnie będą chyba gonić :-)
Choć do matmy to żonę. Pani magister inżynier po biotechnologii bardziej się do tego nadaje niż ja, zwykły magister wszelakich nauk humanistycznych :-)
Mac
A te pierwiastki to pierwiastki matematyczne, chemiczne czy medyczne?