Jan Szurek

Źródło:

28.03.2006 21:55

(akt. 26.12.2018 05:50)

<b>Łukasz Fabiański</b> zadebiutował w reprezentacji Polski w zwycięskim 2:1 (1:1) spotkaniu z Arabią Saudyjską. Legionista w 83 minucie zmienił między słupkami <b>Jerzego Dudka</b>. Polacy zwyciężyli po dwóch bramkach również debiutującego w kadrze <b>Łukasza Sosina</b> (w 8 i 64 minucie). Dla Arabii Saudyjskiej gola zdobył <b>Redha Tukar Fallatha</b> w 27 minucie meczu.
Polacy zagrali w składzie: Jerzy Dudek (83' Łukasz Fabiański) - Marcin Baszczyński, Jacek Bąk (72' Bartosz Bosacki), Tomasz Kłos, Dariusz Dudka (76' Marcin Kuś) - Jakub Błaszczykowski (46' Paweł Brożek), Radosław Sobolewski (62' Piotr Giza), Sebastian Mila, Jacek Krzynówek - Ireneusz Jeleń, Łukasz Sosin.