Eliminacje MME: 45 minut Grosickiego

Źródło:

12.10.2007 22:04

(akt. 22.12.2018 00:41)

45 minut zagrał <b>Kamil Grosicki</b> w reprezentacji Polski U-21 w meczu eliminacyjnym do młodzieżowych Mistrzostw Europy. Rywalami Polaków byli Hiszpanie. Polacy nie sprostali rywalom i ulegli 0:2, głównie wskutek fatalnego zachowania bramkarza polskiej drużyny, <b>Bartosza Białkowskiego</b>, który w 70. minucie otrzymał czerwoną kartkę.

Grosicki wszedł na boisko po przerwie i miał w 50. minucie doskonałą okazję do strzelenia gola - niestety minimalnie przestrzelił z dwunastu metrów. Cały mecz rozegrał natomiast w polskim zespole były legionista, obecnie zawodnik CSKA Moskwa, Dawid Janczyk. Polska - Hiszpania 0:2 (0:0) Bramki: Jurado (73), Krkic (90) Żółte kartki: Kamil Glik, Kamil Grosicki - Sisinio Gonzalez, Javier Martinez, Raul Garcia, Jose Crespo. Czerwona kartka: Bartosz Białkowski (70) Skład Polaków Bartosz Białkowski - Witold Cichy, Adam Kokoszka, Piotr Polczak, Przemysław Kocot - Piotr Kuklis, (59. Piotr Ćwielong), Adam Danch (46. Kamil Glik), Radosław Majewski, Szymon Pawłowski (46. Kamil Grosicki) - Dawid Janczyk, Dawid Jarka.