Fotoreportaże z meczu z Cracovią

Jan Szurek

Źródło: Legia.Net

10-10-2020 / 00:29

(akt. 10-10-2020 / 02:04)

Legii po raz kolejny nie udało się zdobyć Superpucharu Polski - już siódmy raz z rzędu. Tym razem na drodze legionistów do zdobycia tego trofeum stanęła Cracovia. Niestety piłkarze Legii nadal bardziej walczą ze sobą niż z przeciwnikiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 0 / 0
Po co te fotki i tak mamy dość.
Fotki są zawsze fajne,.szkoda, że gra beznadziejna.
Major
  • 0 / 0
Lepiej tego nie oglądać.
Nie ma czego rozpamietywać.
Znowu pokonani.
~Wentyl
  • 1 / 0
Co jak co, ale trzeba przyznać kopaczom cracovii, że po zdobyciu tego gównianego trofeum, które i tak każdy ma w d***e, cieszyli się jak orangutany w ekstazie co zresztą widać na załączonym zdjęciu. Żałosne. Wyglądają jakby Ligę Mistrzów zdobyli buahahaha. Tragedia :D, jeszcze zróbcie z Probierza drugiego Mourinho krakowskie sp*****liny...
Generał dywizji
  • 1 / 0
Odkąd pamiętam to po zwycięstwie nad nami, przeciwnik cieszył się jak po zdobyciu złotego medalu na olimpiadzie i każdy walczy jak na mistrzostwach świata.
~nieznany
  • 0 / 0
A ja widzę, że boli was d**a. Z powodu kolejnej kompromitacji całego klubu na czele z tym lokowanym parodystą.
~Wentyl
  • 1 / 0
To fakt, ale wczoraj przekroczyli granice żenady...
Pułkownik
  • 0 / 1
Teraz dla Ciebie to gówniane trofeum, ale jakb Legia go dobyła to byś gadał, że kolejne trofeum do kolekcji.
~Wentyl
  • 0 / 0
Jakoś nigdy nie patrzyłem na superpuchar jak na wielkie trofeum. Ma on dla mnie takie same znaczenie jak kiedyś Puchar Ligi. Dla mnie liczy się mistrzostwo Polski i PP. Może gdybym widział na boisku krew, pot i łzy to nawet ruszyła by mnie ta porażka, ale patrząc na kolejny odpuszczony mecz z ich strony spływa to po mnie. Z ich strony totalny brak szacunku dla kibiców którzy oglądali ten mecz a co gorsza zapłacili jeszcze za bilety.
~Wentyl
  • 0 / 0
Można powiedzieć że piłkarze dali wyraźnie odczuć że mecz miał formę sparingu w którym grają za karę. To ma być piłkarskie święto? Chyba kabaret, tylko kiepski bo mało komu jest do śmiechu.