Fotoreportaże z meczu z Górnikiem

Jan Szurek

Źródło: Legia.Net

19-09-2020 / 23:32

(akt. 20-09-2020 / 08:25)

Legia po bardzo słabym spotkaniu uległa przy Łazienkowskiej Górnikowi Zabrze 1:3 (0:2). Piłkarzy Legii opuszczających boisko żegnały gwizdy oraz pytanie od Żylety - Czyja to wina, że tak wygląda drużyna?. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego meczu.

Komentarze (19)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podpułkownik
 • 1 / 0
Nie tylko żyleta gwizdała na to wczorajsze dziadostwo.
Młodszy chorąży
 • 3 / 1
A czego się spodziewaliście po Vuko. Przecież sam w wywiadach podkreślał, że najwięcej nauczył się od SaPinto i jak widać nauka nie idzie w las. Dobór kadry taki sam jak u jego mentora
Generał broni
 • 1 / 0
Ja widzę w nim Urbana.
Starszy kapral
 • 3 / 1
Czy Pan trener na konferencji odpowiadał na pytania czy znowu skupił się na Lewandowskim? Czy Legia jest w stanie grać gorzej?
Pewnie przy obecnej myśli trenerskiej jest! Brak pomysłu, brak czytania gry, brak reakcji z ławki trenerskiej i to już nie chodzi o zmiany zawodników ale o pomysł na grę. Zmiany opóźniane, z Jagielonią dziesięć minut trwało po drugim golu nim chłopcy ruszyli d**y na rozgrzewkę, wczoraj podobnie. Z taką grą i taką myślą trenerską wcale nie ma pewności co do przejścia Drity a Karabach to marzenie ściętej głowy.
A co do sędziego to jest kolejny wałek Legii. Szkoda że sędzia międzynarodowy nie skojarzył , pewnie nie chciał skojarzyć, że skoro anulował karnego na rzecz wolnego to powinien anulować żółtą kartkę i dać bezpośrednią czerwoną. Tylko przy karnym w takim przypadku daje się żółtą kartkę by nie było podwójnego karania. No ale tradycja musi być podtrzymywana, Legia w każdym meczu musi dostać "prezent". A ten ku..s z Belgii to z Omonią wypełnił limit za całe rozgrywki grupowe, tak na wypadek gdyby Legia do żadnej grupy nie trafiła. Dno i wodorosty.
a trener na zdjęciu wydaje się być zadowolonym :)))
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Nie wie co mogło pójść nie tak. Rozgrywający na skrzydłach, w środku nikt. Jak tu coś mogło pójść nie tak?
Coś mi się wydaje ,że nowy trener już wykupił bilet na lot do Warszawy.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Mam nadzieję że do godziny 10-12 będzie info że Vuko się pożegnał, a wieczorem nazwisko nowego
~Jan007
 • 1 / 0
Źle to my sezon zaczęliśmy...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Deja Vu, co roku to samo
W watku meczowym Jarzabki osiagna ekstaze, bo twierdza, ze watek ma ponad 1.000 wypowedzi pomeczowych ,wypiwadaja sie tylko kibice Amiki, wiec po kazdym komprmimitujacym wpyerdollu ja , jak wiadomo od lat, jestem zagorzalym kibicem Amiki i Jarzabki mnie wykryly.

Idzta Wy w pi...u.
Starszy sierżant
 • 4 / 0
Marzę, że jutro wejdę na stronę i pojawi się info o zwolnieniu Vukovicia. Ale równocześnie nie nastawiam się. To by było zbyt piękne
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Jutro? Ja mam nadzieję że dzisiaj
Pułkownik
 • 2 / 0
idealne zdjęcie -gdy dostaniesz łomot na własnym stadionie od średniaka poskładanego przez przyzwoitego trenera, który robi swoje a twoja drużyna przez pierwsze 20 min ma problem z wyjściem z własnej połowy. Wstyd przed kibicami, którzy zapłacili za ten pokaz nieudacznictwa, chały i przeciętniactwa.
Generał broni
 • 2 / 5
Bądźmy szczerzy - Górnik był lepszy. Bądźmy też uczciwi - "sędzia" Gil może nie wypaczył wyniku, ale nie sędziował równo w obie strony.
Pułkownik
 • 2 / 0
Vuko na lekcje trenerki do Brosza leszczu
Kapral
 • 3 / 0
Mac zapomniałeś dodać ze twój ulubieniec majtki za ciasne ubrał .
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Tak jaga też była lepsza, omonia też była lepsza
Nie da sie wygrac kazdego meczu. Ostatnio mamy problemy - zawsze takowe sa w ciagu sezonu. Zagralismy zly mecz i tyle. Jestesmy teraz bez formy. Zadyszka dopadnie Gornika rowniez. Jestem pewny ze juz niedlugo bedziemy grali zupelnie inaczej niz teraz.