Futsal: Czwarte zwycięstwo Legii!

02.10.2021 19:43

(akt. 02.10.2021 22:55)

Futsaliści Legii wygrali u siebie 3:0 z AZS-em UG Gdańsk. Dwie bramki dla miejscowych zdobył Mariusz Milewski, a jedną - Mateusz Szafrański. Po czterech meczach warszawiacy mają na koncie komplet punktów!

Do przerwy Legia prowadziła 2:0 po golach Mariusza Milewskiego oraz Mateusza Szafrańskiego. W końcówce drugiej połowy warszawiacy podwyższyli wynik, do siatki znów trafił Milewski. Za tydzień stołeczny klub zmierzy się na wyjeździe z liderem ekstraklasy, Rekordem Bielsko-Biała (15 punktów w 5 spotkaniach).

Legia Warszawa – AZS UG Gdańsk 3:0 (2:0)

Milewski (13. min., 39. min.), Szafrański (17. min.)

Legia: Warszawski, Gliński, Jarosz, Szymczak, Milewski, Taradejna, Casillas, Araujo, Tarnowski, Grzyb, Och, Turkowyd, Szafrański

AZS UG: Sasiak, Osiński, Wardowski, Wroński, Formela, Grzywacz, Kreft, Wesserling, Domżalski, Kuzio, Sidor, Depta, Urtnowski