Sergio Monteiro Rui Pinto Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 2:6

Futsal: Drugie zwycięstwo z rzędu

06.10.2024 18:35

(akt. 06.10.2024 18:58)

Legia odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Stołeczna drużyna wygrała na wyjeździe 4:2 z We-Met Futsal Club Kamienica Królewska w 4. kolejce ligowej. Bramki w barwach "Wojskowych" zdobyli Rui Pinto oraz Jaroslaw Zmijiwski.

Legioniści objęli prowadzenie w 11. minucie, za sprawą Rui’ego Pinto, który chwilę później je podwyższył. Miejscowi dość szybko złapali kontakt (Ołeksandr Bondar), ale w drugiej połowie stołeczny zespół zdołał odskoczyć po dwóch bramkach Jarosława Zmijiwskiego. Rezultat ustalił We-Met (Mateusz Madziąg).

W najbliższą środę, 9 października (godz. 20:00), Legia zagra u siebie z Piastem Gliwice (brązowy medalista minionego sezonu) w 5. kolejce Futsal Ekstraklasy.

4. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY: WE-MET FUTSAL CLUB KAMIENICA KRÓLEWSKA – LEGIA WARSZAWA 2:4 (1:2)
Bondar (17. min), Madziąg (39. min) – Pinto (11. min, 15. min), Zmijiwski (24. min, 30. min)

ŻÓŁTE KARTKI: Mera, Bondar – Monteiro, Luiz

LEGIA (SKŁAD WYJŚCIOWY): Warszawski – Luiz, Fabinho, Pinto, Delgado

Tabelę i więcej informacji o futsalu znajdziecie na podstronie dot. stołecznej sekcji, TUTAJ.