Futsal: Dziewięć bramek w meczu. Wyjazdowa porażka Legii

29.11.2020 15:39

(akt. 29.11.2020 15:41)

Futsaliści Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z UKS-em Orlik Mosina w rozgrywkach I ligi. Dla stołecznego klubu to trzecia porażka w sezonie.

Do przerwy legioniści przegrywali 2:4. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Paweł Tarnowski i Mariusz Milewski. Po przerwie rywale strzelili piątego gola, lecz później warszawiacy zdołali odpowiedzieć trafieniem Mateusza Glińskiego. Następnie brarmkarza rywali pokonał Bartłomiej Świniarski. Ostatecznie Orlik zwyciężył 5:4.

Klub z Warszawy cały czas zajmuje 1 miejsce w tabeli I ligi, a w następnej kolejce zagra na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

UKS Orlik Mosina - Legia Warszawa 5:4 (3:2)

Bramki dla Legii: Tarnowski, Milewski, Gliński, Świniarski