Andre Luiz

Futsal: Dziewięć goli w Warszawie. Legia przegrała z liderem

30.10.2022 17:30

(akt. 31.10.2022 13:43)

Futsaliści Legii przegrali u siebie 3:6 z liderem ekstraklasy, Rekordem Bielsko-Biała, w 8. kolejce ligowej. Bramki w barwach "Wojskowych" zdobyli Davidson Silva, Andre Luiz i Michał Knajdrowski. Warszawiacy wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Pierwsza połowa, mimo większej liczby ataków Rekordu, zakończyła się remisem 1:1. Najpierw na prowadzenie wyszli goście, ale Legia dość szybko zareagowała i wyrównała za sprawą Davidsona Silvy. Drużyna z Bielska-Białej imponująco weszła w drugą odsłonę – między 22. a 31. minutą strzeliła pięć goli i znacząco odskoczyła. Warszawiacy starali się zmniejszyć straty, co udało im się dzięki bramkom Andre Luiza i Michała Knajdrowskiego.

Ostatecznie Legia przegrała 3:6 z liderem ekstraklasy, a w następną niedzielę, 6 listopada (godz. 18:00), zmierzy się na wyjeździe z Red Devils Chojnice.

8. kolejka Futsal Ekstraklasy: Legia Warszawa – Rekord Bielsko-Biała 3:6 (1:1)
Silva (20. min.), Luiz (33. min.), Knajdrowski (40. min.) – Budniak (17. min., 31. min.), Kubik (22. min.), Rakic (23. min., 31. min.), Ferreira (26. min.)

Żółte kartki: Silva, Warszawski – Kubik, Krzempek, Leszczak

Legia (wyjściowa piątka): Warszawski – Gliński, Luiz, Milewski, Silva