Futsal: Kolejna wygrana!

Źródło: Legia.Net, Legia Futsal, Legia Warszawa Sekcja Futsalu

18.10.2020 18:00

(akt. 18.10.2020 18:24)

Futsaliści Legii się nie zatrzymują! W niedzielę zawodnicy stołecznego klubu pokonali u siebie 4:0 Futsal Oborniki w 5. kolejce I ligi. Po dwie bramki zdobyli Grzegorz Och i Mateusz Gliński.

Do przerwy - w hali przy ul. Gładkiej 18 - utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron legioniści strzelili cztery gole. W 26. minucie miejscowi objęli prowadzenie. Mateusz Gliński ruszył z piłką środkiem boiska, następnie zbiegł do prawej strony i pokonał bramkarza miękką podcinką. Potem prowadzenie podwyższył Grzegorz Och, który oddał kapitalny, płaski strzał praktycznie z połowy boiska.

Dwa ostatnie trafienia padły w ostatnich kilkudziesięciu sekundach rywalizacji. Drugiego gola strzelił Och (uderzenie z woleja, z lewej nogi w kierunku dalszego słupka). Wynik ustalił natomiast Gliński (przechwyt na własnej połowie i strzał do pustej bramki), dla którego również była to druga bramka w spotkaniu.

Legioniści wygrali 4:0 i po pięciu meczach mają na koncie komplet punktów. W następnej kolejce stołeczny zespół zagra na wyjeździe z Futbalo Białystok.

Legia Warszawa – Futsal Oborniki 4:0 (0:0)

Gliński (26. min., 40. min.), Och (32. min., 40. min.)