Futsal: Legia poznała rywali w PP

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

08-12-2019 / 10:58

(akt. 08-12-2019 / 11:04)

Futsaliści Legii Warszawa poznali rywali w walce o awans do głównej fazy Pucharu Polski. Dodatkowo "Wojskowych" czeka kolejne ligowe spotkanie.

Futsaliści Legii Warszawa w oczekiwaniu na wyzwania kończące rok, wystąpili w towarzyskim turnieju w Płońsku. "Wojskowi" mieli okazję zmierzyć się w fazie grupowej m.in. z Jokerem Mława, Tynkpolem Płońsk, Żbikiem Nasielsk, PAF-em Płońsk i zespołem Inter Cars.

Warszawiacy poznali również rywali w turnieju Pucharu Polski, który odbędzie się w Górznie. "Wojskowi" zmierzą się 15 grudnia ze Zdrowiem Garwolin, Podkową Teqball oraz Rokolą Otwock Wielki. Zwycięzca zawodów zdobędzie puchar na szczeblu wojewódzkim, a także będzie premiowany awansem do rywalizacji na poziomie krajowym. Tam wystąpią także ekipy z pierwszej ligi oraz ekstraklasy.

Wcześniej legioniści rozegrają kolejne ligowe spotkanie. W czwartek "Wojskowi" zmierzą się z Bore Regut. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:00 w hali przy ul. Gładkiej 18. 

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
  • 0 / 0
Jak już znają niech wygrywają
Podporucznik
  • 0 / 0
Dajcie jakas tabele do rozgrywek ligowych aby czlowiek mogl sie troche orientowac jak to wyglada. Nie kazdy ma czas aby sprawdzac kazda dyscypline.
https://legiafutsal.com/tabela/
Podporucznik
  • 0 / 0
Dzieki wielkie, aczklowiek i tak by sie przydalo ja podawac tutaj tak jak robia to np. z siatkowka.