Futsal: Legia przegrała w Lesznie

12.02.2022 19:38

(akt. 12.02.2022 20:39)

Legioniści przegrali na wyjeździe 1:3 z Futsalem Leszno w 16. kolejce ekstraklasy. Jedynego gola dla "Wojskowych" strzelił Michał Knajdrowski. Dla warszawiaków to 10. ligowa porażka.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 12. minucie objęli prowadzenie za sprawą Marcina Firanczyka. W drugiej połowie rywale zdołali podwyższyć wynik, zdobywając jeszcze dwie bramki (Kacper Konopacki, Rajmund Siecla). Wynik rywalizacji ustalili warszawiacy – gola w koncówce strzelił Michał Knajdrowski

Ostatecznie, "Wojskowi" przegrali 1:3 z Futsalem Leszno. W następny weekend Legia zmierzy się u siebie z Dremanem Opole Komprachcice.

Futsal Leszno – Legia Warszawa 3:1 (1:0)

Firanczyk (12. min.), Konopacki (31. min.), Siecla (34. min.) – Knajdrowski (38. min.)