Grzegorz Och

Futsal: Legia przegrała z Czerwonymi Diabłami z Chojnic

14.05.2022 19:40

(akt. 14.05.2022 21:32)

Futsaliści Legii przegrali u siebie 3:5 z Red Devils Chojnice w 28. kolejce ekstraklasy. Dla "Wojskowych" to 14. porażka w tym sezonie ligowym.

Stołeczny zespół świetnie wszedł w mecz, już po ok. 150 sekundach objął prowadzenie po golu Allanzina. Jednak parę chwil później rywale zdołali odpowiedzieć i wyrównać za sprawą Kristiana Medona. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem 1:1.

Zdecydowanie więcej działo się po przerwie, zwłaszcza między 28. a 37. minutą – wówczas padło sześć trafień, w tym cztery dla rywali. Bramki dla Legii zdobyli Krzysztof Jarosz oraz Grzegorz Och, natomiast dwa gole dla przyjezdnych strzelił Patryk Laskowski, a po trafieniu dołożyli Andre Filipe i Robert Świtoń, który ustalił wynik rywalizacji.

Ostatecznie Legia przegrała 3:5 z Red Devils, a w następną sobotę (21.05, godz. 12:00) zmierzy się w derbach Warszawy z AZS-em UW Wilanów.

Legia Warszawa – Red Devils Chojnice 3:5 (1:1)
Allanzin (3. min.), Jarosz (34. min.), Och (37. min.) – Medon (10. min.), Filipe (28. min.), Laskowski (30. min., 35. min.), Świtoń (37. min.)

Legia (skład wyjściowy): Warszawski – Allanzin, Grzyb, Och, Tarnowski