Andre Luiz

Futsal: Legia rozbita w Bochni

08.09.2024 18:44

(akt. 09.09.2024 00:33)

Legia przegrała na wyjeździe aż 2:8 z BSF ABJ Bochnia w 2. kolejce Futsal Ekstraklasy. Dwie bramki w barwach "Wojskowych" zdobył Andre Luiz.

Miejscowi objęli prowadzenie już w 3. minucie, za sprawą Adama Wędzonego. To był jedyny gol w pierwszej połowie. Po przerwie padło aż dziewięć bramek.

W 24. minucie Wojciech Przybył dwukrotnie trafił do siatki Legii. Chwilę później gospodarze odskoczyli po golu Minora Cabalcety. Po niecałej pół godzinie gry goście nieco zmniejszyli straty dzięki Andre Luizowi. Zespół z Bochni świetnie odpowiedział, zdobywając trzy bramki w 137 sekund (Mateusz Prokop, Viktor Saaf, Tuukka Pikkarainen).

W 34. minucie "Wojskowi" znowu odpowiedzieli skutecznym strzałem Luiza, a wynik, na 8:2 dla BSF ABJ, ustalił Saaf, bramkarz miejscowych. Kolejny mecz Legii odbędzie się w sobotę, 28 września (godz. 19:00). Wówczas warszawiacy podejmą Red Dragons Pniewy w 3. kolejce ligowej.

2. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY: BSF ABJ BOCHNIA – LEGIA WARSZAWA 8:2 (1:0)
Wędzony (3. min.), Przybył (24. min., 24. min.), Cabalceta (26. min.), Prokop (30. min.), Saaf (32. min., 39. min.), Pikkarainen (32. min.) – Luiz (29. min., 34. min.)

LEGIA (WYJŚCIOWA PIĄTKA): Warszawski – Luiz, Pinto, Fabinho, Delgado

Tabelę i więcej informacji o futsalu znajdziecie na podstronie dot. stołecznej sekcji, TUTAJ.