Futsal: Legia z pucharem!

szerszen

Źródło: Legia.Net

15-12-2019 / 16:33

(akt. 15-12-2019 / 16:36)

Legia Warszawa zdobyła regionalny Puchar Polski! Stołeczni futsaliści zwyciężyli we wszystkich trzech spotkaniach w trakcie turnieju rozgrywanego w Górznie.

Turniej finałowy regionalnego Pucharu Polski rozgrywano w hali w Górznie. Warszawiaków w trakcie zawodów wspierali kibice Legii zgromadzeni wokół fanklubu z Garwolina. W pierwszym spotkaniu stołeczna drużyna pokonala 6:2 ligowego przeciwnika, Podkowę Teqball Club. Znacznie bardziej okazały był triumf w drugim meczu. "Wojskowi" ograli Rokolę Otwock aż 16:0. 

O ostatecznych wynikach turnieju decydowała rywalizacja ze Zdrowiem Garwolin. Spotkanie było najbardziej zaciętym w trakcie niedzielnych zawodów. Zaczęło się dobrze, bo bramkę zdobył Krzysztof Jarosz. Potem rywale prowadzili nawet 4:2. O dramaturgii rywalizacji najlepiej świadczy fakt, że zwycięskiego gola strzelił... bramkarz "Wojskowych", Tomasz Warszawski

Wyniki legionistów:

Legia Warszawa - Podkowa Teqball Club 6:2
Gole: Gliński (trzy gole), Świniarski, Doliński, Tarnowski

Legia Warszawa - Rokola Otwock Wielki 16:0
Gole: Milewski (cztery), Krupnik (trzy), Świniarski (trzy), Tarnowski (wa), Jarosz (dwa), Gliński, Hernik

Legia Warszawa - Zdrowie Garwolin 5:4
Gliński (dwa), Jarosz, Świniarski, Warszawski

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Życzę im, by szybko weszli do futsal ekstraklasy. Fajna, widowiska dyscyplina w której na najwyższym poziomie chciałabym zobaczyć Legię.
Starszy kapral
  • 0 / 0
jednak piosenka jest prawdziwa niepokonana Legia ... do tej pory nie przegrali
Podporucznik
  • 0 / 0
Swietnie! Oby tak dalej!