Futsal: Mecz z ekipą z Białegostoku

Redaktor Marcin Szymczyk

26.04.2022 23:25

(akt. 26.04.2022 23:29)

Futsaliści Legii w sobotę zmierzą się we własnej hali przy ul. Gładkiej 18 z MOKS Słoneczny Stok Białystok w 26. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy. Mecz odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 16:00.

Legia zajmuje 9. miejsce w ligowej tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy, ma na koncie 31 punktów (9 zwycięstw, 4 remisy, 12 porażek) - bilans bramkowy wynosi 73:80. Legioniści tracą 35 punktów do lidera. W ostatni weekend Legia przegrała w Gliwicach z Piastem 2:5, choć do przerwy prowadziła 1:0. MOKS Słoneczny Stok Białystok zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów (7 zwycięstw, 6 remisy, 12 porażek) i ma cztery punkty straty do legionistów.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w połowie listopada. Wówczas padł wynik remisowy w Białymstoku 2:2. Gole dla Legii strzelili wówczas Paweł Tarnowski i Mateusz Olczak. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się wkrótce.

Wszystkich sympatyków futsalu zapraszamy do hali przy ul. Gładkiej 18 - hala OSiR Włochy. Ceny biletów to 10 zł ulgowe i 15 zł normalne. Mecz 26. kolejki ligowej pomiędzy Legią Warszawa a MOKS Słoneczny Stok Białystok odbędzie się w sobotę, 30 kwietnia (godz. 16:00).