Futsal: Mecz z mistrzem Polski w Warszawie

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

19-09-2022 / 20:40

(akt. 20-09-2022 / 18:50)

Futsaliści Legii mają za sobą w tym sezonie dwa spotkania - oba wyjazdowe. Niestety oba przegrane. Nie tak miał wyglądać początek rozgrywek, ale sytuacji nie ułatwiają ani kontuzje w drużynie, ani trudny terminarz.

Legioniści mają za sobą mecze z Bochni z BSF ABJ 4:6 i Widzewem w Łodzi 2:6. Przed zespołem Legii pierwsze spotkanie w roli gospodarza i od razu z aktualnym mistrzem Polski - drużyną Piasta Gliwice. Ekipa "Piastunek" w tym sezonie przegrała w Lesznie z Futsalem 2:4 i wygrała we własnej hali 4:3 z Dremanem Komprachcice. Daje to Piastowi 9. miejsce w tabeli z trzema punktami na koncie.

Już w najbliższą niedzielę 25.09 o godzinie 18. w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 początek starcia Legii z Piastem w ramach 4. kolejki Futsal Ekstraklasy.

Bilety na niedzielny mecz można kupić w serwisie abilet.pl. Wejściówki są dostępne w cenach: 17 zł normalne, 12 zł ulgowe (dzieci 3-12 lat i osoby niepełnosprawne). Dzieci poniżej trzeciego roku życia mogą liczyć na darmowy wstęp ale z zastrzeżeniem, że nie przysługuje im oddzielne miejsce siedzące. Zakup biletu dostępny jest pod tym adresem. Zapraszamy na trybuny hali i do głośnego wspierania drużyny futsalu Legii!

BSF ABJ Bochnia (w) 4:6
Widzew Łódź (w) 2:6


Bramki:

Mariusz Milewski II
Michał Madej I
Andre Luiz I
Grzegorz Och I
Adam Grzyb I

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Panowie czas na zwycięstwo..
Zapowiada się trudne spotkanie ale gramy u siebie.. więc pora wkoncu wygrać
Powodzenia!
Marszałek Polski
  • 1 / 2
Słabo to wygląda..
Pułkownik
  • 0 / 0
No .. ..... nieżle zaczęli.