Mateusz Gliński

Futsal: Od 0:3 do 3:3. Remis Legii w Brzegu

02.04.2022 19:20

(akt. 02.04.2022 19:59)

Legioniści zremisowali na wyjeździe 3:3 z Futsalem Brzeg w 23. kolejce ekstraklasy. Dla warszawiaków, którzy po 32. minutach przegrywali już 0:3, to drugi remis z rzędu,

Pierwsza połowa była dość wyrównana, jeśli chodzi o m.in. strzały celne (6:6) i liczbę ataków (47:45 dla Legii). Jednak zespół z Brzegu wykazał się lepszą skutecznością i do przerwy prowadził 2:0 po golach Wiaczesława Kożemjaki i Kamila Kucharskiego. W 32. minucie miejscowi podwyższyli wynik (Kożemjaka). Stołeczna drużyna miała jednak świetny finisz – w ciągu 4 minut zdobyła 3 bramki! Do siatki trafili Mateusz Gliński, Michał Knajdrowski, padł też samobój (Dawid Witek).

Ostatecznie, legioniści zremisowali 3:3 w Brzegu.

Futsal Brzeg – Legia Warszawa 3:3 (2:0)
Kożemjaka (15. min., 32. min.), Kucharski (20. min.) – Gliński (33. min.), Witek (35. min. – sam.), Knajdrowski (37. min.)

Legia (skład wyjściowy): Warszawski – Knajdrowski, Gliński, Szymczak, Milewski