Mateusz Szafrański

Futsal: Pechowa porażka z ekipą z Brzegu (akt. foto)

30.10.2021 19:35

(akt. 30.10.2021 22:12)

Futsaliści Legii przegrali u siebie 2:3 z Futsalem Brzeg w 8. kolejce ekstraklasy. Dla warszawiaków to czwarta porażka z rzędu.

Pod koniec pierwszej połowy rywale jako pierwsi, za sprawą Jana Rojka, trafili do siatki. Dziewięć minut po zmianie stron legioniści doprowadzili do wyrównania - gola strzelił Mateusz Olczak. Parę chwil później, po bramce Łukasza Krupnika, było już 2:1 dla Legii. Przeciwnicy jednak szybko odpowiedzieli i wyrównali. W 37. minucie zespół z Warszawy znów mógł wyjść na prowadzenie, ale golkiper gości obronił strzał Mariusza Milewskiego z przedłużonego rzutu karnego. Wynik, w końcówce rywalizacji, ustalili przyjezdni. Ostatecznie, stołeczny zespół przegrał 2:3 z Futsalem Brzeg.

Kolejnym rywalem Legii będzie Red Dragons Pniewy. Wyjazdowe spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 6 listopada, o godz. 16:00.

Legia Warszawa – Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 2:3 (0:1)

Olczak (29. min.), Krupnik (33. min.) - Rojek (19. min.), Kędra (35. min., 40. min.)