Futsal: Pewna wygrana w lidze

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net, Legia Warszawa Sekcja Futsalu

13-12-2019 / 13:10

(akt. 13-12-2019 / 13:23)

Futsaliści Legii Warszawa wygrali 13:2 z Borem Regut. Z hat-tricków cieszyli się Mariusz Milewski oraz Paweł Tarnowski.

Zawodnicy stołecznej drużyny wygrali 13:2 z Borem Regut. Już do przerwy Legia prowdziła pięcioma golami (6:1) i pewnie zmierzała do zwycięstwa. "Wojskowi" mieli wiele sytuacji do strzelenia kolejnych goli. Ostatecznie najskuteczniejsi byli Mariusz Milewski i Paweł Tarnowski - zdobywcy hat-tricków. 

Po dwie bramki dla "Wojskowych" zdobyli Kamil Hernik oraz Krzysztof Jarosz, a po jednym golu strzelili Dominik Skorża, Bartłomiej Świniarski i jeden z rywali, który pokonał własnego bramkarza. W weekend legionistów czeka turniej Pucharu Polski, który odbędzie się w Hali w Górznie koło Garwolina. 

Legia Warszawa - Bór Regut 13:2 (6:1)
Milewski (trzy), Tarnowski (trzy, Hernik (dwa), Jarosz (dwa), Skorża, Świniarski, gol samobójczy

Legia: Warszawski, Świątkowski - Milewski, Jarosz, Hernik, Tarnowski, Skorża, Świniarski, Doliński, Wąchocki, Juchniewicz

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Widowiskowa dyscyplina. Czekam na Legię w ekstraklasie bo tam ich miejsce.
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
Dobra, na co zbierasz, chłopaku?
Generał broni
  • 0 / 0
Myślę że zakładanie LSS w formie futsalu może być bardzo efektywne. Sal gimnastycznych jest od groma a dzieci w wieku 6-9 lat mogą się uczyć techniki niezależnie od pory roku.