Futsal: Piąta porażka z rzędu

06.11.2021 17:40

(akt. 06.11.2021 17:42)

Futsaliści Legii przegrali na wyjeździe 2:6 z Red Dragons Pniewy w 9. kolejce ekstraklasy. Dla warszawiaków to piąta porażka z rzędu.

Po niecałym kwadransie, rywale prowadzili 2:0. W końcówce pierwszej połowy mogło być 3:0 dla przeciwników, lecz uderzenie Mateusza Kosteckiego z przedłużonego rzutu karnego zostało wybronione przez golkipera Legii. Po zmianie stron zespół z Pniew podwyższył prowadzenie, ale warszawiacy szybko odpowiedzieli golem Mariusza Milewskiego. Po pół godzinie gry miejscowi znów wrzucili wyższy bieg i dwukrotnie trafili do siatki. Potem drugą bramkę w meczu zdobył Milewski, a wynik rywalizacji, w 40. minucie, ustalił zawodnik gospodarzy.

Ostatecznie, Legia przegrała 2:6 z Red Dragons Pniewy, a w czwartek, 11 listopada, zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice.

Red Dragons Pniewy – Legia Warszawa 6:2 (2:0)

Kostecki (10. min.), Gładyszewski (14. min.), Holy (26. min.), Błaszyk (31. min.), Storozhuk (32. min.), Pautiak (40. min.) - Milewski (26. min., 32. min.)