Futsal: Pierwsza porażka w sezonie

28.01.2020 21:43

(akt. 28.01.2020 22:09)

Futsaliści Legii Warszawa przegrali 5:6 z AZS-em AWF Warszawa. Dla legionistów to pierwsza strata punktów w bieżących rozgrywkach.

Do przerwy Legia przegrywała 1:4. Jedynego gola dla gospodarzy w pierwszej połowie zdobył debiutant, Sebastian Papiernik. W drugiej części "Wojskowi" zaczęli grać lepiej, skuteczniej, ale nie wystarczyło to do odrobienia strat. Po zmianie stron bramki dla miejscowych zdobyli Adam Grzyb, Krzysztof Jarosz, Paweł Tarnowski oraz Mateusz Gliński. Ostatecznie rywale wygrali 6:5. Po ośmiu kolejkach, legioniści mają na koncie 21 punktów.

8 lutego w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18, Legia zmierzy się z Red Devil Chojnice, a więc klubem z ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. W poprzedniej rundzie krajowego pucharu warszawiacy pokonali Victorię Sulejówek.

Legia - AZS AWF Warszawa 5:6 (1:4)

Bramki dla Legii: Papiernik, Grzyb, Jarosz, Tarnowski, Gliński