Mateusz Olczak

Futsal: Pierwszy remis w sezonie

14.11.2021 17:40

(akt. 15.11.2021 01:19)

Futsaliści Legii zremisowali na wyjeździe 2:2 ze Słonecznym Stokiem Białystok w 11. kolejce ekstraklasy. Bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Mateusz Olczak i Paweł Tarnowski. Dla warszawiaków to pierwszy remis w sezonie.

Po pierwszej połowie Legia wygrywała 1:0 po golu Mateusza Olczaka. W 25. minucie rywale zdołali doprowadzić do remisu za sprawą Pawła Aleksandrowicza. Chwilę później miejscowi mieli rzut karny, którego jednak nie wykorzystał Mateusz Labieniec. Po pół godzinie rywalizacji, zespół z Białegostoku wyszedł na prowadzenie (samobójczą bramkę zdobył Olczak). W 36. minucie warszawiacy wyrównali. Gola z przedłużonego rzutu karnego strzelił Paweł Tarnowski

Ostatecznie, Legia zremisowała 2:2 ze Słonecznym Stokiem, a w sobotę (20.11, godz. 18:00) zmierzy się u siebie z FC Reiter Toruń.

Słoneczny Stok Białystok - Legia Warszawa 2:2 (0:1)

Aleksandrowicz (25. min.), Olczak (31. min. - sam.) - Olczak (15. min.), Tarnowski (36. min. - k.)