Mykyta Storożuk
fot. Kasia Dżuchil

Futsal: Początek fazy play-off

Redaktor Krzysztof Muszyński

Krzysztof Muszyński

Źródło: Legia.Net

23.04.2024 20:25

(akt. 23.04.2024 20:34)

W najbliższą środę, 24 kwietnia (godz. 20:00), Legia Futsal po raz kolejny podejmie Rekord Bielsko-Biała. Tym razem warszawiacy zagrają pierwszy mecz fazy play-off. Stołeczny zespół rozpoczyna walkę o półfinał mistrzostw Polski.

Powiedzieć, że Rekord jest dla Legii niewygodnym rywalem, to jak nic nie powiedzieć. Obie drużyny mierzyły się w tym sezonie już trzykrotnie i za każdym razem lepsi byli bielszczanie. Mimo to, we wszystkich trzech spotkaniach stołeczna drużyna miała swoje momenty, podczas których wywierała presje na rywalu, przeważała czy strzelała gole.

Warszawiacy skończyli sezon zasadniczy na 7. miejscu w tabeli (45 punktów), co jest najlepszym wynikiem w historii klubu. Rekord zgromadził 77 "oczek", na 30 rozegranych meczów poniósł tylko trzy porażki, przełożyło się to na pozycję wicelidera.

Spotkanie z Rekordem jest również wyjątkowe ze względu na pożegnanie Mariusza Milewskiego. Kapitan Legii kończy karierę, a w środę wystąpi ostatni raz w hali na warszawskich Włochach. 43-latek był związany z klubem od 2019 roku, czyli od początku jego istnienia.

Pierwszy mecz I rundy fazy play-off (do dwóch wygranych) już w najbliższą środę, 24 kwietnia (godz. 20:00), w hali OSiR Włochy. Bilety można kupić TUTAJ. Ceny, bez uwzględnienia opłaty serwisowej, są następujące:

  • 22 zł – normalny
  • 15 zł – ulgowy (ważny dla dzieci w wieku 3 – 12 lat oraz osób niepełnosprawnych)

Dzieci do lat 3 mogą liczyć na darmowy wstęp, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Drugie spotkanie odbędzie się w nadchodzącą sobotę, 27 kwietnia (godz. 19:00), w Bielsku-Białej, gdzie dzień później (28.04) może dojść do ewentualnej gry nr 3.

Więcej informacji o futsalu znajdziecie na podstronie dot. stołecznej sekcji, TUTAJ

Polecamy

Komentarze (3)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.