Redaktor Kuba Szerszeń

Kuba Szerszeń

01.12.2019 21:32

(akt. 01.12.2019 21:47)

Futsaliści Legii Warszawa zainaugurowali rozgrywki Pucharu Polski. "Wojskowi" pewnie awansowali dalej gromiąc 10:0 stołecznego Drukarza.

Futsaliści Legii Warszawa rozpoczęli sezon od dwóch wygranych w drugiej lidze. "Wojskowi" pokonali ostatnio AZS AWF Warszawa aż 13:2. Początek przygody z Pucharem Polski również okazał się niezwykle miły.

W pierszej rundzie "Wojskowi" zmierzyli się w hali przy ul. Banacha z innym stołecznym zespołem, Drukarzem. Legioniści od początku rywalizacji dominowali, co udowadniali kolejnymi bramkami. Ostatecznia Legia pokonała przeciwników aż 10:0 i pewnie awansowała do drugiej rundy. Skutecznością popisał się zwłaszcza Mateusz Gliński, który na dwie minuty przed końcem rywalizacji skompletował hat-tricka.

Spotkanie futsalowej Legii oglądał m.in. Jarosław Jankowski, wiceprezes stołecznego klubu. Przeciwnik "Wojskowych" w drugiej rundzie Pucharu Polski nie jest jeszcze znany. Mecz odbędzie się w połowie grudnia.