Futsal: Pogrom na powitanie z pucharem

szerszen

Źródło: Legia.Net

01-12-2019 / 21:32

(akt. 01-12-2019 / 21:47)

Futsaliści Legii Warszawa zainaugurowali rozgrywki Pucharu Polski. "Wojskowi" pewnie awansowali dalej gromiąc 10:0 stołecznego Drukarza.

Futsaliści Legii Warszawa rozpoczęli sezon od dwóch wygranych w drugiej lidze. "Wojskowi" pokonali ostatnio AZS AWF Warszawa aż 13:2. Początek przygody z Pucharem Polski również okazał się niezwykle miły. 

W pierszej rundzie "Wojskowi" zmierzyli się w hali przy ul. Banacha z innym stołecznym zespołem, Drukarzem. Legioniści od początku rywalizacji dominowali, co udowadniali kolejnymi bramkami. Ostatecznia Legia pokonała przeciwników aż 10:0 i pewnie awansowała do drugiej rundy. Skutecznością popisał się zwłaszcza Mateusz Gliński, który na dwie minuty przed końcem rywalizacji skompletował hat-tricka.

Spotkanie futsalowej Legii oglądał m.in. Jarosław Jankowski, wiceprezes stołecznego klubu. Przeciwnik "Wojskowych" w drugiej rundzie Pucharu Polski nie jest jeszcze znany. Mecz odbędzie się w połowie grudnia. 

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Drogi twórco niniejszego artykułu, wypada jednak dodać, jak już rozpływa się pan ze szczęścia nad wysoką wygraną, że w Drukarzu grali sami 17-to latkowie, a więc juniorzy. Tak była to drużyna juniorów. Wiedział pan o tym czy koledzy nie przekazali.Do tego zamieszcza pan zdjęcia nie z tego meczu o którym pan był łaskaw napisać. Legia jest też w moim sercu i nie potrzebne mi są kadzenia o "pogromach" jeśli nie pisze się o tym w sposób rzetelny. Pozdrawiam.
Podporucznik
  • 0 / 0
Chciałbym zauważyć że drużyna to drużyna a kto w niej gra to decyzja trenera tak że tu nie było żadnego kadzenia o pogromach wynik jest jaki jest zawsze wygrywa lepszy także bez żadnych złośliwości proszę
Jeszcze coś mądrego napiszesz? Aby o czymś pisać warto to najpierw zobaczyć. Tylko tyle w temacie.
Jak chcesz podeślę parę aktualnych zdjęć z tego meczu.
Generał brygady
  • 0 / 0
To dopiero wynik.
Brawo.