Mateusz Szafrański

Futsal: Porażka w Gdańsku

05.03.2022 19:40

(akt. 05.03.2022 19:40)

Futsaliści Legii przegrali w Gdańsku 3:5 z AZS-em UG w 19. kolejce ekstraklasy. Dla warszawiaków to 11. ligowa porażka.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gdańszczan, którzy strzelili pierwszego gola w meczu (Kewin Sidor). Ale od tego momentu to legioniści znacząco podkręcili tempo – między 11. a 18. minutą zdobyli trzy bramki za sprawą Mariusza Milewskiego, Mateusza Glińskiego i Michała Knajdrowskiego. W drugiej połowie jednak znacznie lepiej zaprezentowali się rywale, którzy trafili do siatki cztery razy i odnieśli zwycięstwo.

Ostatecznie, Legia przegrała 3:5 z AZS-em UG, a za tydzień zmierzy się u siebie z aktualnym mistrzem Polski, Rekordem Bielsko-Biała.

AZS UG Futsal – Legia Warszawa 5:3 (1:3)
Sidor (9. min., 34. min., 37. min.), Wesserling (32. min.), Domżalski (38. min.) – Milewski (11. min.), Gliński (12. min.), Knajdrowski (18. min.)