Andre Luiz Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 1:4

Futsal: Porażka z mistrzem Polski

16.10.2024 21:21

(akt. 16.10.2024 22:18)

Legia poniosła trzecią porażkę z rzędu. Stołeczna drużyna uległa u siebie 1:4 obecnemu mistrzowi Polski, Rekordowi Bielsko-Biała (7. kolejka Ekstraklasy).

Rekord miał świetny początek środowego meczu, gdyż po 5 minutach prowadził już 2:0. Najpierw do siatki trafił Mikołaj Zastawnik, chwilę później zrobił to Matheus Ferreira, który ładnie uderzył. Legioniści dość szybko złapali kontakt za sprawą Rui'ego Pinto, który przejął piłkę po stracie przyjezdnych i oddał skuteczny strzał. Po przerwie mistrz Polski wyprowadził jednak dwa kolejne ciosy (piękna bramka Zastawnika, gol Daniela De La Peny) i ostatecznie wygrał 4:1.

W przyszłą niedzielę, 27 października (godz. 16:00), "Wojskowi" zagrają na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska.

7. KOLEJKA FUTSAL EKSTRAKLASY: LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:4 (1:2)
Pinto (9. min) – Zastawnik (2. min, 22. min), Ferreira (5. min), De La Pena (25. min)

LEGIA (SKŁAD WYJŚCIOWY): Casillas – Pinto, Fabinho, Zmijiwski, Delgado

Tabelę i więcej informacji o futsalu znajdziecie na podstronie dot. stołecznej sekcji, TUTAJ.