Futsal: Razem budujemy legijny futsal - zrzutka na pomoc sekcji

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

05-07-2022 / 11:00

(akt. 05-07-2022 / 11:11)

Sekcja futsalu Legii Warszawa dziękuje wszystkim kibicom za to, że byli z razem z nimi w minionym już sezonie, pierwszym w najwyższej klasie rozgrywkowej. - To dla Was – kibiców Legii Warszawa – walczymy o najwyższe cele. Tylko wspólnie mamy szansę zbudować silną sekcję Legii Futsal. Dlatego już teraz prosimy Was o wsparcie przed kolejnym sezonem. Każda cegiełka ma znaczenie - czytamy na stronie futsalowej Legii. Zbiórka ruszyła pod koniec maja, do dziś uzbierano ponad 2/3 potrzebnych środków finansowych. Niewiele zostało. Zachęcamy do pomocy.

- Adres zrzutki - kliknij tutaj

W naszym debiutanckim sezonie w ekstraklasie celem było utrzymanie. Dzięki Wam udało się to osiągnąć. Wielkie brawa dla każdego kibica Legii Warszawa! Chcemy iść do przodu, chcemy wygrywać! Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego co nas czeka. Walczymy o najwyższe cele – jak przystało na LEGIĘ WARSZAWA.

POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę – sprawdźcie szczegóły poniżej.

Sezon zaczyna się w sierpniu. Razem możemy zbudować silny legijny futsal. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę. I każdy z Was może być częścią naszej sekcji, bo: Legia To Legia – Legia To Ludzie.

 Za każdą wpłatę otrzymujecie w prezencie:

1) wpłata minimum 50 zł – dyplom imienny podziękowanie;
2) wpłata minimum 100 zł – szalik + dyplom imienny podziękowanie;
3) wpłata minimum 500 zł – możliwość udziału w treningu naszej drużyny, imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji, dyplom imienny podziękowanie, ilość miejsc ograniczona: 10;
4) wpłata minimum 3000 zł – możliwość zagrania Twojej drużyny w turnieju organizowanym przez naszą sekcję, gwarancja zagrania w grupie spotkania z naszą drużyną, pamiątkowy puchar, podziękowania na Facebooku, ilość miejsc w turnieju ograniczona: 8.

Legia To Legia.
Legia To Ty.
Bądź z nami.
Buduj z nami silny legijny futsal!

Regulamin:

– Wysyłka podziękowań oraz gadżetów nastąpi w ciągu 10 dni od daty wpłaty.

– Dokonując wpłat min. 500 zł lub min. 3000 zł – wyślij do nas maila wraz ze swoim numerem telefonu na adres: [email protected] w celu ustalenia szczegółów.

– Jeśli dokonasz wpłaty anonimowej, wyślij do nas maila na adres: [email protected], żebyśmy mieli możliwość się skontaktować (najpóźniej 10 dni od wpłaty).

– Jeśli masz dodatkowe pytania lub jeśli Twoja firma chciałaby zostać sponsorem Legii Futsal i znaleźć się na koszulkach naszej drużyny lub dołączyć do Klubu 100 skontaktuj się z nami: [email protected] lub +608552943

- Adres zrzutki - kliknij tutaj

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 1 / 3
Poszło i gitara.
Generał
  • 0 / 0
Ja się zastanawiam, dlaczego nie rozwija się futsalu w szkołach, dla dzieciaków w wieku 7-10 lat? Przecież prawie wszystkie szkoły w Wawie mają sale gimnastyczne a dla tych dzieciaków to będzie świetny spsób obcowania z piłką, nauka techniki. Mamy jakąś dziwną niemoc w wykorzystywaniu możliwości które już są i nie są drogie. Wiecznie szukamy jakichś "programów" wymagających dużych nakładów i przez to pozostających w sferze planów, bo nie ma kasy.
W wielu krajach futsal jest świetnym przedsionkiem do piłki, albo dla rozwoju futsalu, po prostu.
Mamy tyle mozliwosci ...a Ja się zastanawiam dlaczego tylu rodziców łatwi swoim dzieciom lewe zwolnienia z W-F
Porucznik
  • 1 / 0
I to jest świetny pomysł. Musimy wspierać futsal w stolicy
Marszałek Polski
  • 1 / 0
Niestety, ale futsal to niszowy sport. Ciężko w mniejszych ośrodkach coś zbudować, taki np. Red Devil wycofuje się z ekstraklasy.
Ale w sto(L)icy damy radę :)
LEGIA TO MY jest potrzeba to wspieramy!!
Generał broni
  • 1 / 2
Poszło wspierać Legię to obowiązek..
Żeby w stolicy były takie problemy z kasa i obiektami... trochę siara...
Dziwi mnie też brak mocnego zespołu hokejowego.
Warszawa powinna mieć 3 kluby w ekstraklasie, mocne kluby w siatkówce, koszykówce i hokeju.