Futsal: Trzecie miejsce Legii na Wilanów Cup

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Futsal

17-08-2020 / 12:00

(akt. 17-08-2020 / 12:17)

W sobotę i niedzielę w Warszawie odbył się turniej Wilanów Futsal Cup 2020. Legioniści zostali zaproszeni do udziału w imprezie i znaleźli się w jednej grupie z AZS UMCS Lublin Futsal Team i Piastem Gliwice.

W pierwszym spotkaniu z ekipą z Lublina rywale okazali się lepsi i wygrali 5:3. W drugim starciu ambitnie grający legioniści pokonali ekstraklasowego Piasta Gliwicę 3:2, choć przegrywali już 0:2. Po rozegraniu grupowych spotkań okazało się, że wszystkie drużyny zdobyły po trzy punkty i o kolejności w tabeli decydował bilans bramkowy. W tym aspekcie lepszy okazał się Piast i to on zagrał w niedzielę w finale. Legia zmierzyła się w spotkaniu i 3. miejsce z AZS-em Uniwersytet Gdański.

Legioniści w walce o trzecie miejsce nie pozostawili złudzeń rywalom. Wygrali 5:1 po golach Bartłomieja Świniarskiego, Pawła Tarnowskiego, Mariusza Milewskiego, Mateusza Glińskiego i Grzegorza Ocha. Po spotkaniu zespół odebrał okazały puchar. Początek zmagań ligowych już za miesiąc.

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094