Futsal: Wygrana Legii na inaugurację ekstraklasy! Hat-trick Milewskiego

11.09.2021 13:46

(akt. 11.09.2021 19:01)

Futsaliści Legii Warszawa mają za sobą pierwszy mecz w ekstraklasie! Stołeczny klub wygrał u siebie 4:1 z KS-em Futsal Leszno na inaugurację rozgrywek. Hat-tricka zdobył Mariusz Milewski, a jednego gola strzelił Michał Knajdrowski.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Legioniści kapitalnie rozpoczęli drugą połowę i tuż po przerwie objęli prowadzenie! Pierwszego gola strzelił Mariusz Milewski. Parę chwil później miejscowi podwyższyli wynik. Piłkę w siatce umieścił nowy gracz stołecznego klubu, Michał Knajdrowski. W 33. minucie rywale otrzymali rzut karny, którego nie wykorzystał Piotr Pietruszko. Po chwili padło trzecie trafienie dla gospodarzy, gola strzelił Milewski. Kilkadziesiąt sekund później bramkę dla przyjezdnych zdobył Jakub Kakal. Warszawiacy odpowiedzieli jednak w najlepszy możliwy sposób. Do siatki ponownie trafił Milewski, który zdobył hat-tricka.

Ostatecznie, Legia wygrała 4:1 z KS-em Futsal Leszno, a za tydzień (19.09) zagra na wyjeździe z Dremanem Opole Komprachcice.

Legia Futsal - KS Futsal Leszno 4:1 (0:0)

Milewski (21. min., 35. min., 37. min.), Knajdrowski (27. min.) - Kakal (36. min.)