Futsal: Wygrana na inaugurację

Źródło: Legia Futsal

20-09-2020 / 20:00

(akt. 20-09-2020 / 19:57)

Futsaliści Legii Warszawa zwyciężyli na wyjeździe 3:2 z LZS-em Bojano w 1. kolejce I ligi. Hat-tricka dla stołecznego klubu zdobył Paweł Tarnowski.

Warto dodać, że legioniści dopiero co wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednim sezonie występowali w II lidze.

Na inaugurację rozgrywek I-ligowych "Wojskowi" wygrali z LZS-em Bojano. Po pierwszej połowie warszawiacy prowadzili 3:1. Trzy gole dla stołecznego klubu strzelił Paweł Tarnowski. Po przerwie padło jedno trafienie, dla rywali.

Ostatecznie Legia zwyciężyła 3:2, a w następnej kolejce zagra na wyjeździe z AZS-em Uniwersytet Gdański. Pierwszy mecz w hali w Warszawie legioniści rozegrają natomiast w niedzielę, 4 października, o godz. 18:00 - w OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej zmierzą się z KS-em Gniezno.

LZS Bojano - Legia Warszawa 2:3 (1:3)

Bramki dla Legii: Tarnowski x3