Futsal: Wyjazdowa wygrana!

03.04.2021 19:24

(akt. 03.04.2021 19:34)

Futsaliści Legii Warszawa wygrali na wyjeździe 3:0 z KS-em Gniezno w zaległym spotkaniu 16. kolejki I ligi. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Bartłomiej Świniarski, Paweł Tarnowski i Krzysztof Jarosz.

Legioniści objęli prowadzenie już w piątej minucie. Wówczas Bartłomiej Świniarski zbiegł z prawej na lewą stronę, oddał płaski strzał w kierunku dalszego słupka i pokonał bramkarza. Do przerwy stołeczny klub prowadził 1:0. W 27. minucie Świniarski podał do Pawła Tarnowskiego, który płasko uderzył w kierunku bliższego słupka i podwyższył prowadzenie! Chwilę później było już 3:0! Warszawiacy krótko rozegrali rzut rożny - Mariusz Milewski płasko dośrodkował na dalszy słupek, a Krzysztof Jarosz dopełnił fornalności po ustrale z bliskiej odległości.

Ostatecznie, warszawski klub zwyciężył 3:0. Za tydzień (10.04) legioniści zmierzą się u siebie z Victorią Sulejówek w 25. kolejce ligowej.

KS Gniezno - Legia Warszawa 0:3 (0:1)

Świniarski (5. min.), Tarnowski (27. min.), Jarosz (29. min.)

Legia w 2020 roku

1/20 Pierwszym sparingowym rywalem Legii w 2020 roku było FC Botosani. Drużyna Aleksandara Vukovicia wygrała 2:1. Kto strzelił gole?