Futsal: Wysoka wygrana z Dremanem

Redaktor Marcin Szymczyk

19.02.2022 19:30

(akt. 21.02.2022 21:24)

Futsaliści Legii wygrali u siebie 5:1 z Dremanem Opole Komprachcice w 17. kolejce ekstraklasy. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Mateusz Gliński, a po golu strzelili Mariusz Milewski, Grzegorz Och i Michał Knajdrowski. Dla stołecznej drużyny to szóste zwycięstwo w rozgrywkach ligowych.

Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy po siedmiu minutach prowadzili różnicą dwóch trafień (Mariusz Milewski, Grzegorz Och). Rywale dość szybko strzelili gola kontaktowego (Tomasz Lutecki), ale po kwadransie rywalizacji, za sprawą Mateusza Glińskiego, zrobiło się 3:1. Stołeczny zespół z przytupem wszedł też w drugą część gry, podwyższając prowadzenie (Gliński). Wynik, w 38. minucie, ustalił Michał Knajdrowski

Ostatecznie, "Wojskowi" wygrali 5:1 z Dremanem. Dla Legii to szóste zwycięstwo ligowe. We wtorek (22.02, godz. 18:00) warszawiacy zmierzą się na wyjeździe z AZS-em UG Futsal w 1/8 finału Pucharu Polski.

Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice 5:1 (3:1)

Milewski (1. min.), Och (7. min.), Gliński (6. min., 24. min.), Knajdrowski (38. min.) - Lutecki (9. min.)