fot. Kasia Dżuchil

Futsal: Wysoka wygrana z Wenecją

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

05-08-2023 / 23:00

(akt. 06-08-2023 / 00:43)

Futsaliści Legii Warszawa rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu i mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. Legioniści w sparingu rozgromili Wenecję Pułtusk aż 10:0!

Zespół Legii miał ogromną przwagę, momentami wręcz trudną do wyobrażenia. Pierwszego gola gracze trenera Oleksandra Kosenki strzelili już po dwóch minutach. Świetnie prezentowali się nowi zawodnicy, szczególnie pozyskany latem Chuva, który zdobył dwie bramki. Trzy trafienia zanotował najlepszy gracz minionego sezonu - Davidson Silva, dwa gole były autorstwa Michała Klausa - przyszedł latem z AZS UW Wilanów. Po jednym golu strzelili Sergio Monterio, Maciej Pikiewicz - dołączył do zespołu Legii z ekipy z Wilanowa oraz Mykyta Storożuk - transfer z Red Dragons Pniewy.

Był to wprawdzie tylko mecz sparingowy, ale widać było duże możliwości tkwiące w zespole Legii. Sztab szkoleniowy wykonał świetną pracę, pozyskani zostali obiecujący zawodnicy. W nadchodzącym sezonie Legia będzie zespołem walczącym o najwyższe cele. Oby wygrana z Wenecją była miłym miłego początkiem!

Wenecja Pułtusk - Legia Warszawa 0:10

Chuva II
Davidson Silva III
Sergio Monterio II
Mykyta Starożuk I
Michał Klaus I
Maciej Pikiewicz I

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 2
Brawo oby tak dalej panowie
Brawo!!! Niech poprzedni sezon idzie w niepamięć A w tym niech Legia walczy i najwyższe cele !!
Gratulacje. Niech rozwija sie sekcja futsalowa.