GKS Bełchatów – Legia w TOTALbet

Logo Legia.Net

Adam Dawidziuk

Źródło: Legia.Net

14-08-2020 / 13:20

(akt. 14-08-2020 / 13:23)

Legioniści mieli rozpocząć sezon meczem o Superpuchar, ale z wiadomych przyczyn został odwołany. Dlatego premierowe spotkanie rozegrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Nasz partner, legalny bukmacher TOTALbet, przygotował zakłady na to spotkanie.

Patrząc na wyjazdowe mecze legionistów w końcówce poprzedniego sezonu, to… szału nie było. Pięć spotkań bez zwycięstwa, w tym trzy porażki, zaledwie jeden strzelony gol. 

Jednak teraz drużyna Aleksandara Vukovicia zaczyna zapisywać nową, czystą kartę. I jest, co naturalne, faworytem meczu 1/32 finału Pucharu Polski. Analitycy TOTALbet kurs na wygraną Legii w regulaminowym czasie ustalili na poziomie 1.22. Remis po 90 minutach to kurs 5.80, a wygrana gospodarzy – 13.00.

ZAŁÓŻ KONTO W TOTALBET Z KODEM LEGIANET I ZYSKAJ DODATKOWY BONUS

Kurs na zwycięstwo Legii jest niski. Warto więc popatrzeć na inne opcje. Choćby sumę bramek. Zakładając, że legioniści będą chcieli efektywnie rozpocząć rozgrywki, można typować „powyżej 2,5 gola” po kursie 1.52. Takim wynikiem kończyły się 4 z 5 spotkań Pucharu Polski legionistów w poprzednim sezonie.

Zakładając, że w bramce legionistów stanie ponownie Artur Boruc, a Legia zachowa czyste konto, można typować w TOTALbet „obie drużyny strzelą gola – NIE”. Kurs wynosi 1.60. Wygrana legionistów do zera została wyceniona na 1.80.

Wszystkie kursy na mecz 1/32 finału Pucharu Polski, GKS Bełchatów – Legia Warszawa, znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094