Gol Kucharczyka, asysta Ekwueme

07.09.2009 07:57

(akt. 17.12.2018 06:07)

Wprawdzie z powodu zgrupowania reprezentacji Polski trwa przerwa w najwyższych klasach rozgrywkowych, jednak niższe ligi nie mają taryfy ulgowej i normalnie rozgrywają swoje mecze. W meczu II ligi grupy wschodniej Świt Nowy Dwór przegrywał na własnym boisku z Kolejarzem Stróże po golu <b>Bartłomieja Sochy</b>. Jednak dziesięć minut przed końcem gola na wagę remisu zdobył wypożyczony z Legii <b>Michał Kucharczyk</b>. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1. W meczu sparingowym Zagłębia Lubin zadebiutował <b>Martins Ekwueme</b> i zaliczył asystę przy bramce <b>Mouhamadou Traore</b>. Po meczu był bardzo chwalony przez trenera <b>Franciszka Smudę</b>. Zagłębie wygrało 1:0 z Ruchem w Chorzowie.
Znicz Pruszków bez kontuzjowanego Kamila Majkowskiego wygrał 2:0 z MKS Kluczbork. Resovia Rzeszów pokonała 4:1 Przebój Wolbrom , ale bez pomocy wypożyczonego z Legii Damiana Łanuchy. Radomiak Radom poradził sobie na własnym stadionie z Włókniarzem Zelów i pokonał gości 1:0. Na boisku nie ujrzeliśmy jednak Macieja Świdzikowskiego.