Piotr Szydłowski

Źródło: 90minut.pl

09.10.2009 18:17

(akt. 17.12.2018 02:07)

Reprezentacje Polski U-19 i U-17 rozpoczęły dzisiaj rywalizacje w eliminacjach do Mistrzostw Europy swych kategorii wiekowych. W turnieju rozgrywanym w Izraelu, kadra U-19 pokonała 2:1 rówieśników z Danii. Jednego z goli dla Polaków zdobył wypożyczony z Legii do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, <b>Michał Kucharczyk</b>. Pochodzący z Warszawy napastnik przebywał na boisku 76 minut. Z kolei w Nadarzynie, kadra U-17 przegrała 2:4 z zespołem Austrii. Pełny występ w tym meczu zaliczył <b>Mateusz Romachów</b>, a inny młody legionista, <b>Dawid Dzięgielewski</b> pojawił się na murawie w 68. minucie spotkania.