Piotras

Źródło:

23.08.2002 20:54

(akt. 05.01.2019 05:44)

Po pierwszej polowie Legia wygrywa ligowy mecz w Zabrzu z Górnikiem 2:1. Bramki dla Legii zdobyli: Adam Majewski w 23 min., a także Stanko Svitlica w 26 min., dla Górnika jedyną bramke jak do tej pory zdobył Andrzej Niedzielan w 28 minucie. Legia rozpoczęła mecz z Górnikiem Zabrze w następującym składzie: Stanew - Omeljańczuk, Zieliński, Jóźwiak, Dudek - Szala, Majewski, Vuković, Kiełbowicz - Kucharski, Svitlica. Najważniejsza informacja to chyba taka, że Jacek Zieliński po krótkiej przerwie z powodu kontuzji wybiegł w pierwszym składzie, a także Stanko Svitlica, który zastąpił dziś od pierwszych minut Mousse Yahayie. Relacja Live z meczu tutaj