Grali i strzelali legioniści

Jan Szurek

06.10.2008 10:19

(akt. 18.12.2018 21:52)

Miniony weekend piłkarze wypożyczeni z Legii do innych zespołów nie należał do najbardziej udanych, choć niektórzy dobrze go zapamiętają. Zagłębie Sosnowiec, w którym występuje <b>Maciej Gostomski</b> pokonało 3:0 Victorię Koronowo, a legionista zagrał całe spotkanie. W zespole Znicza Pruszków w podstawowym składzie wybiegł <b>Adrian Paluchowski</b>. W 55 minucie spotkania z GKP Gorzów Wielkopolski ustalił wynik 4:0. 10 minut później opuścił plac gry, ale w 72 minucie na murawie pojawił się inny legionista, <b>Wojciech Wocial</b>.
Mniej udana była sobota dla Kamila Majkowskiego, który nie wyszedł w podstawowym składzie Wisły Płock z Dolcanem Ząbki. Na boisko wszedł w 62 minucie meczu, ale jego zespół po golu na niespełna 10 minut przed ostatnim gwizdkiem uległ gościom 0:1. W odmiennych nastrojach z boiska schodzili piłkarze z Ząbek, Artur Jędrzejczyk zagrał całe spotkanie, a Wojciech Trochim na boisku przebywał do 79 minuty. Rimini Calcio w minioną sobotę uległo 0:5 ANCONA. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Błażej Augustyn, ale jeśli defensywa Rimini będzie dalej tak się spisywać, legionista powinien dostać szansę zaprezentowania swoich umiejętności. Standardowo Kamil Grosiki nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w meczu FC Sion z Grasshoppersem Zurich (0:5). Maciej Korzym mimo, że przeważnie gra w podstawowym składzie Odry nie udał się na mecz do Warszawy z Polonią. „Korzeń” uskarża się na drobna kontuzję.