Jerzy Zalewski

Źródło: 90minut.pl

10.08.2008 00:40

(akt. 20.12.2018 01:59)

Legioniści grający na wypożyczeniu należeli do wyróżniających się postaci w swoich drużynach. W meczu Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski w 88. minucie remis dla Dolcanu uratował <b>Artur Jędrzejczyk</b> strzelając gola na 1:1. W tym spotkaniu do 73 minuty występował też na boisku <b>Wojciech Trochim</b> zaliczając upomnienie żółtą kartką, a od 61. minuty na murawie pojawił się <b>Adam Frączczak</b>. W innym meczu pierwszej ligi Wisła Płock - GKS Katowice wystąpił <b>Kamil Majkowski</b>, który umieścił piłkę w siatce w 67. minucie zdobywając gola na 2:1. W meczu Ekstraklasy ŁKS - Odra Wodzisław zagrał <b>Maciej Korzym</b>, jednak udział w spotkaniu zakończył w 64. minucie bez bramkowej zdobyczy.
Wisła Płock - GKS Katowice 3:1 (1:1) Mateusz Żytko 28, Kamil Majkowski 67, Tomasz Grudzień 90 - Krzysztof Markowski 19 Dolcan Ząbki 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski Artur Jędrzejczyk 88 - Emil Drozdowicz 45