Groclin - Legia 3:3

Źródło:

03.08.2002 18:40

(akt. 05.01.2019 09:28)

Legia po bardzo dramatycznym meczu zremisowała z Groclinem 3:3. Wszystko zaczęło się po myśli Warszawiaków. W 19 minucie Majewski z pięciu metrów uzyskał prowadzenie. 1:0. Potem było gorzej. Najpierw Rasiak wyrównał, a później Moskała podwyższył na 2:1 dla Grodziszczan. Jakby tego było mało w 65 minucie czerwoną kartkę ujrzał Szala. Legia mimo osłabienia wyrównała w 74 minucie po strzale z 19 metrów Kucharskiego. Niestety w 80 minucie Marek Jóźwiak powalił w polu karnym Moskałę, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Rasiak. Legia Okuki gra jednak do końca. W 90 minucie Omeljańczuk zdecydował się na strzał rozpaczy z 30 metrów i pokonał Liberdę. 3:3!!! Brawa za ambicję i walkę. Sprawozdanie ze spotkania możesz przeczytać tutaj, natomiast relację Live tutaj.