Gruzja zremisowała z Macedonią Północną, grał Walerian Gwilia

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

14.10.2020 23:02

(akt. 15.10.2020 13:59)

Walerian Gwilia wystąpił w reprezentacji Gruzji w zremisowanym 1:1 meczu 4. kolejki drugiej grupy dywizji C Ligi Narodów z Macedonią Północną. Pomocnik Legii Warszawa zagrał cały mecz.

Gwilia oddał jeden strzał na bramkę - znalazł się przed polem karnym, uderzył lewą nogą ale źle trafił w piłkę i ta kozłując przeleciała obok bramki. Zawodnik miał wysoką celność podań - na poziomie 88 procent. Ale na czternaście pojedynków z rywalami wygrał ledwie pięć.

Macedonia Północna – Gruzja 1:1 (0:0)
Alioski (90. min. – k.) - Kwaracchelia (74. min.)

Żółte kartki: Alioski - Kwilitaia, Dauszwili.
Czerwona kartka: Dimitrievski (67. minuta, Macedonia Północna, za zagranie ręką poza polem karnym).

Gruzja: Loria – Dżigauri, Kwirkwelia, Tabidze, Dwali (90’ Nawalowski) – Dauszwili (71’ Kwaracchelia), Kwekweskiri – Kiteiszwili (7’ S. Łobdżanidze), Kazaiszwili (90’ Kobachidze), Gwilia – Kwilitaia (71’ Kaczarawa)

W drużynie gości w 90. minucie boisko opuścił były piłkarz Legii Warszawa, Waleri Kazaiszwili. W reprezentacji Macedonii Północnej w 80. minucie Ivana Trickovskiego - również byłego zawodnika "Wojskowych' - zastąpił Krste Velkoski.