Gwardia Warszawa - Legia II Warszawa 2:5

Piotr Szydłowski

Źródło: 90minut.pl

22.09.2006 22:20

(akt. 24.12.2018 21:01)

Rezerwy mistrza Polski odniosły dziś swe piąte zwycięstwo w obecnym sezonie. Popularna "Dwójka" nie pozostawiła złudzeń rywalowi pokonująć na stadionie przy ulicy Racławickiej stołeczną Gwardię 5:2. Wynik w ósmej minucie spotkania otworzył <b>Adrian Paluchowski</b>, później dla legionistów po dwa gole dołożyli jeszcze <b>Adam Frączczak</b> i <b>Kamil Majkowski</b>. Jutro pozostałe spotkania dziesiątej kolejki mazowieckiej grupy czwartej ligi.
Gwardia Warszawa - Legia II Warszawa 2:5 Praski (27. minuta), Dębski (74. min.) - Paluchowski (8.min.), Frączczak (24. i 53. min.), Majkowski (84. i 88. min.) W następnej kolejce drużyna trenera Jacka Mazurka podejmować będzie w Warszawie Szydłowiankę Szydłowiec.