Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2:1 (1:1)

13.03.2009 20:00

(akt. 18.12.2018 02:24)

Warszawska Legia straciła kolejne punkty w walce o mistrzowski tytuł. Tym razem podopieczni <b>Jana Urbana</b> przegrali 1:2 w Białymstoku z Jagiellonią. Prowadzenie dla legionistów w 22. minucie uzyskał <b>Takesure Chinyama</b>. Wyrównanie padło już 6 minut później, a strzelcem okazał się <b>Tomasz Frankowski</b>. Niestety w 62. minucie na 2:1 dla gospodarzy gola, przy asyście <b>Kamila Grosickiego</b>, strzelił <b>Dariusz Jarecki</b>. "Wojskowi", aby nie stracić dystansu do Lecha muszą teraz liczyć na potknięcie tego zespołu w spotkaniu z Górnikiem w Zabrzu. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=403 class=link>Relacja z meczu - "Białystok szczęściem pijany"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=403 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=740 class=link>Fotoreportaż z Białegostoku - 53 zdjęcia</a><br>- <a href=http://www.legia.net/wiadomosci,32923_Konferencja_prasowa_po_meczu_z_Jagielloni%B1.html class=link>Konferencja pomec
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2:1 (1:1) Frankowski (28. min.), Jarecki (62. min.) - Chinyama (22. min.) Żółte kartki: Grosicki (Jagiellonia) oraz Rybus (Legia) Jagiellonia: Gikiewcz - Norambuena, Cionek, Skerla, Król - Bruno, Zawistowski, Hermes, Jarecki (68' Lewczuk) - Frankowski (90' Fidziukiewicz), Grosicki (90' Matuszek) Legia: Mucha - Rzeźniczak (89' Jarzębowski), Astiz, Kumbev, Komorowski - Radović (72' Rocki), Roger, Giza (72' Paluchowski), Iwański, Rybus - Chinyama