Polska
fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Jak pożegnamy się z Euro 2024? Sprawdź typy i kursy na mecz Polska - Francja

Redaktor Redakcja Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

24.06.2024 19:00

(akt. 25.06.2024 15:20)

Nadszedł czas na mecz o honor. W jaki sposób nasza reprezentacja pożegna się z Euro 2024? Sprawdź typy i kursy na spotkanie Polska - Francja i odbierz bonus od Betters. Legalny polski bukmacher oferuje freebet 25 zł za samą rejestrację i obstawienie chociaż jednego spotkania mistrzostw Europy.

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor

Podczas Euro 2024 reprezentacja Polski niestety zagrała tak, jak często to robi na wielkich turniejach. Przegrała dwa pierwsze spotkania i teraz gra o honor. I to z Francją, która liczy na pierwsze miejsce w grupie i nie potraktuje tego spotkania jako przetarcie dla zawodników rezerwowych.

Czy Polska ma jakiekolwiek szanse w meczu z taką Francją? Sprawdziliśmy, jak wyglądają kursy bukmacherskie na mecz Polska - Francja.

TUTAJ MOŻESZ OBSTAWIĆ MECZ POLSKA - FRANCJA

Typy i kursy na Polska - Francja

TYPY NA POLSKA - FRANCJA

KURSY NA EURO 2024

BUKMACHER

Polska - Francja

1.31- 6 - 11

Betters

Polska wygra lub zremisuje z Francją

3.64

Betters

Francja strzeli dwa gole gole lub więcej

1.4

Betters

Polska strzeli gola

1.88

Betters

Kylian Mbappe strzeli gola

1.73

Betters

Kursy na mecz Polska - Francja są bezlitosne. Trójkolorowi walczą o trzy punkty i muszą zwyciężyć - najlepiej wysoko - żeby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Z kolei Biało-Czerwoni najprawdopodobniej wyjdą na ten mecz rezerwowym składem.

Odbierz freebet 25 zł za rejestrację i pierwszy kupon w Betters!

Każdy nowy gracz, który podczas Euro 2020 zarejestruje się w Betters z kodem LEGIANET, będzie mógł otrzymać freebet o wartości 25 zł. Jak dokładnie go odebrać? Już wszystko wyjaśniamy.

  1. Załóż TUTAJkonto w Betters wpisując kod promocyjny LEGIANET i zaznacz zgody marketingowe

  2. Zweryfikuj swoje konto

  3. Zagraj zakład SINGIEL (jedno zdarzenie) lub KOMBI (kilka zdarzeń) na mecz lub mecze Euro 2024 za minimum 25 zł

Gotowe! Otrzymasz freebet 25 zł nawet w przypadku, jeśli twój zakład będzie przegrany. Freebet na Euro 2024 należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, wyłącznie na mecze mistrzostw Europy.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj tylko, aby podczas rejestracji założyć konto z kodem LEGIANET, by móc odebrać freebet na Euro 2024.

TUTAJ MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W BETTERS

 

Polecamy

Komentarze (19)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.