Jan Kocian: Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu

Paweł Korzeniowski

04-12-2013 / 22:38

(akt. 09-12-2018 / 01:52)

Jan Kocian: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była zbyt dobra, chciałem żeby moi piłkarze grali odważniej, żebyśmy się nie bali, bo nie mieliśmy tutaj nic do stracenia. Zmieniliśmy w przerwie Babiarza - gracza defensywnego i wprowadziliśmy gracza ofensywnego. W konsekwencji druga połowa była lepsza, wypracowaliśmy sobie szanse: były czyste sytuacje przy stanie 1:0, ale się nie udało, później Legia strzeliła drugiego gola i nie zdołalibyśmy odrobić strat, mimo, że w końcówce też mogliśmy strzelić - powiedział trener drużyny z Chorzowa.