Jędrzejczyk nie zagra z Jagiellonią

15-02-2020 / 21:20

(akt. 15-02-2020 / 22:53)

Artur Jędrzejczyk nie zagra w kolejnym spotkaniu ligowym z Jagiellonią. Stoper Legii obejrzał ósmą żółtą kartkę w tym sezonie na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Środkowy obrońca stołecznego klubu został napomniany żółtym kartonikiem przez arbitra w 48. minucie meczu z Rakowem Częstochowa w Bełchatowie. Dla Artura Jędrzejczyka to ósme "żółtko" w bieżących rozgrywkach ligowych. Oznacza to, iż stoper Legii będzie musiał pazować w ekstraklasie przeciwko Jagiellonii. Spotkanie z białostoczanami odbędzie się 22 lutego o godzinie 17:30 przy ulicy Łazienkowskiej.

Komentarze (31)

1063

#11094
#1094
i bardzo dobrze to żadne osłabienie takich pajaców jak Jędrzejczyk to nie potrzeba
Porucznik
  • 0 / 0
Ciekawe jakie sklady wymyśli na sparing. Bedzie chyba to ostateczny test dla zawodników czy maja oni racje bytu.
Sposób w jaki wykartkował siē Jędza woła o pomstę do nieba i wystawia zawodnikowi nieciekawą laurkę.
Ale Jędza się nie wykartkował - on ciągle ma problem z tym niepotrzebnym przytrzymywaniem, czy łapaniem w polu karnym rywala.
Ile razy już mu to uchodziło płazem, jak w Gdyni.
To samo jest z atakiem w powietrzu i wystawianiem łokća.
Nie wiem dlaczego nikt ze sztabu na to nie reaguje albo reaguje, a to już jest nawyk Jędzy...
Generał dywizji
  • 0 / 0
Dokładnie ,popełnia te błędy seriami.
Podpułkownik
  • 1 / 0
Zmiana dobrze zrobi taj formacji, oczywiście zagra Wieteska, jest młodszy, klub może na nim coś zarobi a Remy widać że jest do odstrzału.
Ważne żeby obrona na wiosnę zagrała pierwszy przyzwoity mecz bo z ŁKSm też się nie popisali.
A mnie z białorusinami para na środku Remy & Wietes wcale nie zdziwiłaby.
Lewczukowi przydałaby się też przerwa - nie tylko jest zagrożony za żółte, ale i bez formy.
A kiedy próbować nowych rozwiązań, jak nie teraz...
Nie wiem, co on wczoraj wyprawiał, jak nie Jędza normalnie... Może ta przerwa mu się przyda. Tylko kto za niego? Wieteska? Czy może odkurzą Remyego? Tak czy inaczej trzeba grę w obronie poprawić.
  • 3 / 0
oby miał jeden ze swoich meczów w których strzela bramkę przeciwnikowi, a nie asystuje przy bramce przeciwnika, bo u niego to różnie bywa
Ale zagra z Craxą. Zresztą może powinien xobaczyc6mevz z dystansu. Bo dzisiaj raczej defensywa nie była. Naszą nocną stroną.
Kapral
  • 4 / 0
I bardzo dobrze. Niech sobie odpocznie. To, co dzisiaj wyprawiał do spółki z Lewczukiem, to był sabotaż.