Jose Bakero: My graliśmy, Legia strzelała

03.05.2011 22:32

(akt. 14.12.2018 11:33)

Gratuluję zwycięstwa Legii i trenerowi Maciejowi Skorży. Pragnę podziękować wszystkim fanom, którzy przyjechali do Bydgoszczy. Pomogli nam, choć ostatecznie pucharu nie unieśliśmy. Jestem zawiedziony, gdyż to my graliśmy w piłkę, a to Legia zdobyła trofeum. Po pierwszej połowie byłem przekonany, że wygramy - mieliśmy za sobą fenomenalne 45 minut. Brakowało jedynie wykończenia stworzonych akcji. Prowadząc 1:0 mogliśmy i powinniśmy podwyższyć prowadzenie. My graliśmy, a rywale stwarzali groźne sytuacje po rzutach wolnych i rożnych. Szkoda mi strzału Kiełba, po którym piłka trafiła w poprzeczkę. Szkoda sytuacji Mikołajczaka. Cóż, nie udało się, musimy się skupić na lidze.