Jose Kante: Od piątku zaczynamy przygotowania do meczu z Karabachem

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia Warszawa

25-09-2020 / 02:00

(akt. 25-09-2020 / 01:58)

- W końcu wygraliśmy i to jest najważniejsze. Awansowaliśmy do kolejnej rundy i teraz musimy dobrze przygotować się do nadchodzącego spotkania – powiedział po meczu z Dritą napastnik Legii, Jose Kante.

- Nie zagraliśmy najlepszego meczu, ale włożyliśmy w niego wysiłek. Pracujemy ciężko przed spotkaniem z Karabachem w IV rundzie eliminacji.

- Czy to dobrze, że mecz ze Śląskiem został przełożony? Tak. Powiedziałbym, że to nawet konieczne. Przed nami bowiem bardzo, bardzo ważne spotkanie. Myślę, że to dobra decyzja ligi, za którą musimy być wdzięczni.

- Mamy tydzień na przygotowania do meczu z Karabachem. Zaczynamy od piątku. Wiemy, że niedzielna rywalizacja ze Śląskiem została przełożona. Jesteśmy w 100 procentach skoncentrowani na spotkaniu z klubem z Azerbejdżanu – zakończył Jose Kante.   

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 0 / 0
Niestety ale nie ma w Legii napastnika tzw. kompletnego .
Generał brygady
  • 0 / 1
Kante po tej kontuzji ma sporo do nadrobienia.Jemu spokojny trening się przyda.
To niech sobie trenuje w rezerwach i to najlepiej jakiejś Pścimianki Pścim.
Pułkownik
  • 0 / 1
Tak naprawdę juz od dawna nie mamy napastnika z tak zwaną finezją.
Ale może się jeszcze doczekamy.
Kurde, jak czytam, to wszyscy ostro pociskają po Kante. A jeszcze niedawno wszyscy protestowali czemu nie gra. O co kaman?
Pułkownik
  • 1 / 0
nie wszyscy
Chyba w twojej głowie protestowali. Facet wygrał los na loterii trafiając do Legii i doskonale sobie z tego zdaje sprawę. Ostatnio Rasak z Wisły Płock strzelił ładnego gola nożycami. Pewnie nasi skauci mają go już w swoich notesach.
Generał brygady
  • 0 / 0
Oby nie.Raz na dziesięć lat wychodzi mu strzał.
Takiego szrotu w ataku to Legia jeszcze nie miała. 90 % twoich meczów to jedna wielka kompromitacja. Mam naiwną nadzieję, że Michniewicz odrzuci takich parodystów całkowicie od składu.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Od wczoraj Kamola, od wczoraj!
Wróci do formy złapie kontuzję mięśniową i tak w kółko Macieju R.
Jeśli ktoś by chciał go od nas odkupić to byłbym szczęśliwy. jeśli uda się awansować to nam nadzieję że ktoś pomyśli żeby w końcu ściągnąć tego Alibeca i ewentualnie zimą sprzedać czecha, i francuza bo Portugalczyk dopiero przyszedł. Zamiast tyłu napastników wolał bym jednego jak Alibeca kogoś na zastępstwo i do tego Rosołek. Mamy 5 ludzi na jedno miejsce w ataku a tak naprawdę nie mamy jednego z jakością.
Chorąży
  • 3 / 1
Rosolkowi to by sie przydalo wypozyczenie do 1 ligi tam by mogl grac regulanie , troche zlapal by doswiadczenia i by mogl wtedy wrocic i powalczyc o 11 w Legii.
Alibec jak najbardziej przydalby sie taki killer w Legii.
Nie mogę się doczekać aż ktoś zgłosi się po Kante.
A kto będzie chciał odkupić taki szrot? Klub z 3 ligi hiszpańskiej mógł go odkupić za 200 tys euro i nie chciał.
Pułkownik
  • 0 / 0
tylko Azja lub Oceania
to do dzieła myśleć i grać.
Zacznij grać. Życzę dużo zdrowia i powrotu do formy.
Zacznij grać!