Josue Pesqueira Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:3
fot. Marcin Szymczyk

Josue pożegnał się z kibicami Legii

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Instagram

14.05.2024 15:44

(akt. 14.05.2024 20:02)

Ostatnio informowaliśmy, że Josue nie przedłuży kontraktu i opuści Legię po sezonie 2023/2024. Kapitan stołecznego zespołu opublikował wideo na Instagramie, w którym pożegnał się z kibicami. Poniżej zapis wypowiedzi Portugalczyka.

– Witajcie kibice Legii, oto Josue. Jak wiecie, nie podpiszemy nowego kontraktu. Nagrywam ten film, by podziękować wszystkim fanom, którzy wspierali mnie przez te trzy sezony, również w chwilach, które nie były zbyt dobre.

– To był niesamowity zaszczyt grać w Legii, na tym stadionie, przed wami, a także być kapitanem tak wielkiego klubu. Bardzo się cieszę, że mogłem być – i jestem nadal, do końca sezonu – częścią tej drużyny, klubu.

– Chcę podziękować wam wszystkim. Naprawdę to doceniam. Do końca sezonu zostały mi jeszcze dwa mecze i mogę obiecać, że oddam w nich całe swoje życie, aby zrealizować cele i żeby Legia zagrała w Europie w przyszłym sezonie. Zawsze będę wspierał kolegów z drużyny, nie ma znaczenia w jaki sposób, ale pomogę im osiągnąć wyniki w dwóch ostatnich spotkaniach.

– Gra w tym klubie była cudowna. Jestem zadowolony ze swojej historii, nie tak szczęśliwy, gdyż nie wygrałem ligi, ale myślę, że ja i wy, kibice, stworzyliśmy między nami dobre uczucia i nigdy tego nie zapomnę. Wraz z moją rodziną, chcemy was uściskać, przesłać wielki szacunek, dużo miłości i jeszcze raz podziękować za wsparcie. Mam nadzieję, że zobaczymy się na stadionie za dwa tygodnie. To będzie dla mnie ważne, bym mógł was wszystkich zobaczyć i rozegrać wspaniały mecz, odnieść kapitalne zwycięstwo, a potem pożegnać się z wami. Naprawdę dziękuję, z całego serca. Do zobaczenia.

Jak dobrze znasz Josue?

Josue Pesqueira
1/10 Wychowankiem jakiego portugalskiego klubu jest Josue?

Polecamy

Komentarze (203)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.